Gerard Butler’ın ‘Angel Has Fallen’ Filminden Yeni Fragman Geldi

Gerard Butler’ın 'Angel Has Fallen' Filminden Yeni Fragman Geldi

Lionsgate, Angel Has Fallen filminin yeni beynelmilel fragmanını yayınladı. Ric Roman Waugh’un rejisör koltuğunda oturduğu film, Olympus Has Fallen ve London Has Fallen’ın devamı olacak.

Filmlerde başrolü oynayan Gerard Butler, Mike Banning isimli bir saklı servis casusunu canlandırıyor. 2013 senesinde Antonie Fuqua’nın sürüklediği Olympus Has Fallen ile başlayan seride, Butler’i Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı Kuzey Kore saldırısına gözetirken görmüştük. 70 milyon dolara mülk olan imal, gişede 170 milyon doları aşmayı muvaffak olmuştu. 2016 senesinde gelen ve devam filmi olan London Has Fallen’da ise rejisörlüğü Babak Najafi üstlenmişti. Londra’da geçen filmin bütçesi sadece 60 milyon dolar olarak söylenmişti. Gişede ise 205 milyon dolar kazanan film, Lionsgate’in suratını güldürmüştü. Üçüncü filmin fotoğrafı fragmanı ise geçen ay yayınlanmıştı.

Şimdi ise filmin beynelmilel fragmanı yayınlandı. İlk fragmandan daha süratli ve yoğun olan yeni tanıtım videosunda ilk 30 saniye, serinin kısa bir özeti gibi hazırlanmış. Daha sonraysa Butler’ın kişiliğini başkana hıyanetle yargılanırken görüyoruz. Casus Banning, Jason Bourne örneği firari olarak çabasına devam ederken hem adını pake çıkarmayı hem de intikam almayı hedefliyor.