Galaxy Note10 Kullanıcıları, Call of Duty: Mobile’i Herkesten Evvel İndirebilecek

Galaxy Note10 Kullanıcıları, Call of Duty: Mobile'i Herkesten Evvel İndirebilecek

Samsung, geçmişte Galaxy Note serisini reyin aygıtları olarak pazarlamakta zorlandı. Geçtiğimiz sene, Android platformuna çıkarken Fortnite’ın ilk olarak Galaxy Note9’da indirilebilir hâle geldiğini görmüştük. Bu sene de Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ kullanıcılarının Call of Duty oyununu evvelden indirebileceğini bildik.

Call of Duty: Mobile, şu anda beta safhasında. Ayrıca Android ve iOS’a bu sene sonunda gelmesi bekleniyor. Reyin, PUBG Mobile’a rakip olacak ve kullanıcılara beceriksizsiz bir Call of Duty tecrübeyi sunmaya çalışacak.

call of duty mobile

Call of Duty: Mobile, şimdilik yalnızca Kanada ve Avustralya’daki bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir gidişatta. Dünyanın değişik yerlerindeki kullanıcıların Google Play Store’a erken ulaşım için kaydetmeleri ve kabul edilmeleri için beklemeleri gerekiyor. Samsung, muhtemelen Galaxy Note10 veya Note10+ satın alacak herkese özel ulaşım sunacak. Ayrıca oyunun bazı pazarlara mı özel olacağı yoksa evrensel olarak mı oynanabileceği de şimdilik belirli değil.

Call of Duty: Mobile, 100 oyunculu “Battle Royale” modu ile beraber banal çok oyunculu reyin modlarını kapsayacak. Ayrıca Call of Duty: Çağdaş Warfare başlığında tanıtılan ve yanaşmakta olan Call of Duty: Çağdaş Warfare yine başlatılması ile geri dönüş yapmak üzere ayarlanan Captain Price gibi ikonik şahsiyetler beceriyi de dâhil olmak üzere alternatifi de bulunacak.