Fortnite 10. Sezon: Graffiti Yapılmış Billboardlar Nerede Bulunur?

Fortnite 10. Sezon: Graffiti Yapılmış Billboardlar Nerede Bulunur?

Yeni Fortnite sezonu ile bazı geçici vazifeler ilave edildi. Bu misyonlardan biri olan “üzerinde graffiti bulunan billboardları bulma misyonu”, bazı oyuncuları zorlayabiliyor. Misyon, esas olarak bir maçta 2 adet graffitili billboard bulmaktan ibaret.

Misyonu en basit nasıl tamamlarsınız?

Yapmanız gereken şey, bölgeyi ziyaret etmek olduğundan bu, en güçlü misyonlardan birisi. Bu surattan kolayca billboardun yanına iniş yapmak ilk billboardu bitirmenizi sağlayacaktır. Vazifenin bitirilmesi için aynı maçta ikisini bulmanız gerektiğinden süratli olmanız gerekecek. Tek bir yerde çok fazla zaman tüketmeyin veya rastgele bir münakaşaya girmeyin. Sıkışmışsanız bu noktaların konumları için alttaki haritaya müracaat etebilirsiniz.

Üzerinde graffiti bulunan billboardları nerede bulabilirsiniz?

fortnite billboardların yerini gösteren map

İlk billboard, yalnızca Shift Shafts’ın kuzeyinde ve bölgedeki respawn minibüsün hemen yanında görülebilir.

İkinci billboard, Salty Springs yakınlarındaki dev canavar iskeletinin güneyinde ve yukarıyadaki fotoğrafta gösterildiği gibi üç panodan birisi burada.

Son billboard, North Paradise Palms’ta yarış pistinin yanında bulunur. Bu billboard, pist alanına giden yola bakarken görülebilir.

Billboardlardan ikisini bulduktan sonra misyon bitirilmiş olarak işaretlenmeli ve işiniz bitmeli. Nasihatimiz, Shifty Shafts ve Salty Springs yakınındaki billboardların yanına gitmeniz zira ikisi birbirine çok yakın. Misyonu bitirdikten sonra bu haftaki öbür vazifeleri hakimiyet edebilirsiniz.

Misyonu tamamlayıp ana menüye geri döndüğünüzde “Spray and Pray Missions” kısmından yeni bir misyon alabilirsiniz. Bu haftaki misyonların ne kadar çok olduğunu göz önünde bulundurunca oldukça meşgul olacağınızı söyleyebiliriz.