Final Fantasy VII Remake İçin Yeni Görseller Yayınlandı

Final Fantasy VII Remake İçin Yeni Görseller Yayınlandı

Final Fantasy 7 Remake için yayınlanan çok rakamda ekran görüntüsü ve şahsiyet gruplarını içinde barındıran yeni misyon çağrıları, oyunu iyi öğrenenlerin yabancılık sürüklemeyeceği şahsiyet Tifa’nın gireceği daha fazla rakamda çaba ve üstleneceği çok muhtelif misyonlar olduğunu gösteriyor. Görsellerden anlaşılana göre bir nevi gösteri olan beğenilen oyunun yıldızları, kaba ve tüylü şahsiyet Chocobo Chick, köpek eşi Carbuncle ve dikenli Kaktuar’a olarak öne çıkacak.

Görüntülerin çoğu hareketli sahnelerden oluşuyor

final fantasy 7 remake

Servis edilen ekran görüntüleri çoğunlukla oyunun savaş sahneleri sırasında kaydolunan görüntüler olduğu için kaos arasında fark etmek güç de olsa Hojo ve Red-XIII görsellerinin yanı gizeme şahsiyet sunumlarıyla daha detaylı olarak görmek de muhtemel olabiliyor. Tüm bunların yanı gizeme Tifa‘nın stilini yansıtan birkaç ekran görüntüsüne de erişebiliyoruz.

Yeni görseller ayrıca ekibin muhtelif misyonlar üstlenip birkaç yeni özelliğin ana hatlarını da çizdiğini gösteriyor. Paralı Askerlik Görevleri Midgar yurttaşlarına dayanak etme kısmında destekçi olurken, Savaş Raporu misyonlarında oyunculara malzeme karşılığında Profesör Hojo’nun astı Chadley’e dayanak etmeleri gerektiriği anımsatıyor ve reyin böylece şekilleniyor.

final fantasy 7 remake

Final Fantasy 7 Remake’in 10 Nisan 2020’de PS4 için piyasaya sürüleceğini de tekerrür onaylayan firma oyuncuları oldukça heyecanlandırmışa benziyor. Pek çok şahıs tarafından oldukça uzun zamandır merakla beklenen reyin daha piyasaya sürülmeden serinin en iyisi olarak gösteriliyor. Square Enix tarafından oyuna gösterilen yoğun alakanın göz arkasını edilmediğini sanıyoruz ki ara ara yapılan aktüellemelerden herkes kavrıyordur. Öykü anlatımı, hadise örgüsü, grafikleri bakımından iddialı biçimde yanaşan ve muhtemelen seneler sonra dahi hala konuşulmaya devam edecek olan reyin bakalım serinin hayranları tarafından beklediği alakayı görebilecek mi?