Doogee S90, Rakiplerinin Önüne Geçecek Bir 5G Modülü Ediniyor Video

Doogee S90, Rakiplerinin Önüne Geçecek Bir 5G Modülü Ediniyor Video
Doogee S90, öteki rakiplerini aşırısıyla güç vaziyete sokacak yeni bir 5G modülü edinmeye hazırlanıyor.

Sadece birkaç gün evvel Doogee S90 fotoğrafı olarak duyuruldu. Kendisini sanayinin kalanından ayırmayı kasteden modülleriyle beraber gelen aygıt, gerçekten de alaka çekici modüllerini de tanıttı. Öğrenilen modüllerinin yanı gizeme tertemiz 5G modüllerini de piyasaya süreceğini belirten işletme, yeni 5G modülü sayesinde iletişim süratini 10 kat daha artıracak.

Doogee’ye göre 5G modülü 28 GHz spektrum kullanacak ve bu da şirketin Amerika Birleşik Devletleri piyasasına açılmak istediğini de gösteren bir özellik. Dahası, modül MediaTek’in 5G modeminden efor alacak ve 3GPP bağımsız ağ özelikleriyle de geçimli olacak.

4G’den 5G’ye geçişi otomatik olarak sağlayacak makinede internette gezmek gibi hafif misyonlar 4G üzerinden yapılacakken HD videolar izlemek ya da büyük indirmeler yapmak gibi misyonlar 5G üzerinden asıllaştırılacak. Sınama süreçlerinde 3,5 Gbit indirme süratine erişmiş olan teknoloji, hakikat yaşamda 1 Gbit’lik bir performans gösterecek. Yeniden sınama süreçlerinde 1,2 Gbit yükleme süratlerine ulaşmış aygıt basmakalıp koşullarda 350 ila 450 Mbit bedellerine erişebilecek.

Çinli üretici, aygıtın ilk 5G modülü olacağını söyledi ancak burada durmayacağını da belirtti. Dogee, mobil 5G alanına giren ilk müessese olmayı kastediyor ancak gelecek modellerinde daha büyük yenilikler yapmak da en büyük isteklerinden. Kickstarter programı fotoğrafı olarak başlamasa da irtibata tıklayarak göz atmanız olası.

Modülün videosuna alttan erişebilirsiniz.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/01/11/doogee-s90-will-get-a-5g-module-that-will-drive-it-ahead-of-its-competitors-video/