Cyberpunk 2077’nin Sanki Oynanmasın Diye Tanımlanmış Sistem Lüzumları

Cyberpunk 2077'nin Sanki Oynanmasın Diye Tanımlanmış Sistem Lüzumları

Cyberpunk 2077, Amerika Birleşik Devletleri’nde tertip edilen E3 2019 aktiflikleri kapsamında tantıldı ve oyunla alakalı ufak bir de demo gösterildi. Zati merakla beklenen oyunla alakalı yapılan söylemeler de oyunseverlerin oyuna olan alakasını iyiden iyiye artırdı.

Oyunla alakalı söylenmeyen ayrıntılar oyuncular tarafından merakla beklenirken, ‘Can You RUN It’ adıyla öğrenilen ve oyuncuların istedikleri bir oyunu bilgisayarlarına kurmadan evvel sistem lüzumlarını test edebilecekleri bir platformda, oyunun asgari sistem lüzumları ortaya çıktı. Ortaya çıkan sistem ihtiyaçlarına göre, oyunu asgari ayarlarda oynayabilmek için dahi çok eforlu bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor.

İşte Cyberpunk 2077’nin Asgari Sistem Lüzumları:

Intel i7-8700K harekâtçı 3.7 GHz harekâtçı frekans sürati 16 GB RAM NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11 GB, 352 bit Windows 10 işletim sistemi

Elbette ortaya çıkan bu bilgiler şimdilik aşırısıyla hudutlu vaziyette ve fotoğrafı kanallar tarafından onaylanmadı. Oyunseverlerin, Cyberpunk 2077’nin işletim sistemlerini bütün olarak bilmeleri için geliştirici takım tarafından yapılacak fotoğrafı söylemeleri beklemesi gerekiyor.