Call of Duty: Çağdaş Warfare’in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Call of Duty: Çağdaş Warfare'in Multiplayer Modundan İlk Yorumlar Geldi

Call of Duty hayranlarının sabırsızlıkla beklediği reyin Çağdaş Warfare, fragmanın çıktığı günden beri bir hayli şahsın odak noktası olmuş gidişatta. Ortaya çıkan her yeni bilgiyle beraber hayranların coşkuyu bir nebze daha çoğalırken IGN, oyunun 2v2 Multiplayer modunu araştırdı.

Gunfight match adlı, ufak bir alanda geçen reyin modunda iki şahsiyet ekiplerin yer aldığından bahseden IGN, 40 saniyelik oyunlar olarak planlanmış. Genelde pusuya uyuyan bireyleri harekete geçirmeyi hedefleyen reyin modunda, harita merkezine konumlandırılmış bir sancak bulunuyor. Ekiplerden rastgele biri sancağı üç saniye süresince gözetebilirse bir puan kazanıyor. Kimsenin can vermemesi vaziyetteyse kim en çok cana sahipse o ekip kazanıyor. Natürel ki bu reyin modunda canınız yenilenmiyor.

2v2 modundaki ufak haritaları hoşlandığını bildiren IGN, oyunda herkesin gelişigüzel bir silahla doğduğu reyin modunu da galibiyetli bulduğundan bahsetti. Herkese gelişigüzel biçimde aynı silahın verildiği modda sadece maharetin işe yaradığından bahseden IGN, aynı zamanda takımca ilerlemenin de ehemmiyetli olduğunun altını çizdi.

Oyunun son derece cümbüşlü olduğunu ve Infinity Ward’un ciddi bir galibiyet tuttuğunu söyleyen IGN, değişik çok oyunculu modların 1 Ağustos tarihinde ortaya çıkacağını da bildirdi.

Oyunun fragmanına alttan erişebilirsiniz: