Bu Hafta Yayınlanan ve Kesinlikle İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Bu Hafta Yayınlanan ve Kesinlikle İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık sıradanlaşan haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en ehemmiyetlisi elbette Queen & Slim. Hiç süre kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

1. The Irishman

The Irishman isimli imal, reelinde “I Heard You Paint Houses” isimli bir kitabın sinemaya uyarlanmış hâli. Başrollerinde Robert De Niro ve Al Pacino gibi akılda oyuncuların olduğu film, Netflix üzerinden yayına girecek. Film bu senenin güzünde çıkacak.

2. 1917

Sam Mendes’in Skyfall’dan beri gergin ve hoş bir biçimde çekilmiş ilk filmi olan Birinci Dünya Savaşı filmi 1917, suratlarca yaşam kurtarmak anacıyla bir ileti iletmek için savaş alanlarında yarışan iki askeri anlatan bir imal. Film, 10 Ocak 2020’de gösterime girecek.

3. Undone

Ölümcül bir kaza geçiren ama yaşamda kalmayı muvaffak olan Alma, zamanda yolculuk etme maharetini kazandığını anlar ve bu özellik sayesinde babasının vefatındaki sırrı ortaya çıkarmak için zamanda geriye gider. Erişkinlere müteveccih animasyon filmi Undone, Amazon’da 13 Eylül’de gösterime girecek.

4. The Lighthouse

The Witch filminin rejisörü, başka bir suskun ve son derece ürkütücü bir film ile geri dönüyor. The Lighthouse, minik bir adada kalan şahısların deniz fenerini gördükten sonra ona erişme gayretlerini anlatıyor. Film, 18 Ekim’de çıkıyor.

5. Mindhunter 2. sezon

Netflix üretimlerinden Mindhunter’ın ilk sezonu oldukça konuşuldu. Diziyi hoşlananlar olduğu kadar tenkit etenler de olmadı değil. Şimdi dizinin 2. sezonunun fragmanı karşımızda duruyor. Belki yeni sezonla birlikte dizi daha da alaka çekici bir hâle gelebilir. Dizinin ikinci sezonu, 16 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

6. Little Monsters

Lupita Nyong’un bir mektep gezisindeyken zombi istilası karşısında talebelerini zombilerden gözetmek zorunda kalan bir anaokulu hocasını canlandırdığı film, Sundance Film Festivali’nde oldukça alkış almıştı. Little Monsters, 15 Kasım’da İngiltere’de gösterime girecek.

7. Los Reyes

Los Reyes filmi, Chola adlı genç ve cana yakın bir köpeğin hayatını gözler önüne seriyor. Paten parkında yaşayan Chola, muhtelif köpek dostlarıyla birlikte insanlarla bağlantıya geçiyor. Oldukça hoş bir imal olan Los Reyes, 14 Ağustos’ta çıkacak.

8. Queen & Slim

Sıradan bir çift, trafik ihlalleri suratından polis tarafından durdurulur. Polis ile çıkan müzakere gelişir ve siyah tenli adam kendini gözetmek için polisi öldürür. Yaşamları birden altüst olan çift, ortaya çıkan görüntülerle birlikte travmanın, terörün, acı sürükleyenlerin simgeyi hâline gelecek. Bu sansasyonel film, 27 Kasım’da çıkıyor.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 8 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki iletişimden o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu stil içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın :