Borderlands 3’ün Son Kişilik Tanıtımı Yayınlandı

Borderlands 3'ün Son Kişilik Tanıtımı Yayınlandı

Gearbox, çapraz platform dayanağına sahip olan birinci kişi nişancı oyunu Borderlands 3’te yer alacak dördüncü kişilik olan FL4K için bir tanıtım videosu yayınladı. Oyunu tek başınıza oynuyor olsanız bile her biri FL4K’in hüner ağacıyla irtibatlı sadık yoldaşlarıyla yolunuza devam edebilirsiniz.

“The Hunter” ağacı, oyunculara asit tükürme ve prostetik delgi bir kola sahip “spiderant” veriyor. FL4K, canını rejenere etmesinin yanı gizeme “rakk”ları da dayanağa çağırabiliyor. “The Master” ağacı, düşmanlara ışınlanabilen köpeklerle beraber geliyor ve bir noktada ışınım yayılımı da yaratabiliyor. “Stalker” ağacı ise çevreye bakması için ne dediğini kavrayamadığınız bir dayanakçı yolluyor. Kendi silahıyla beraber gelen bu dayanakçı ayrıca sizi de süratlendiriyor.

SungWon Cho’nun seslendirmesini yaptığı FL4K’in bir hayli Borderlands oyuncusunun gözde kişiliği olacağından hiç kuşku yok. Ayrıca kişiliğin hüner ağacının tamamına buradan bakabilirsiniz.

Standard, Deluxe, Super Deluxe ve Diamond Loot Chest Collector’s olmak üzere 4 değişik versiyon ile karşımıza çıkacak olan oyunun maliyetleri, 50 dolar ile 250 dolar arasında seçtiğiniz versiyona göre değişecek. Son olarak anımsatalım; Borderlands 3; Windows, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia platformları için 13 Eylül 2019’da çıkış yapacak.