Battlefield V’e 6 Yeni Haritanın Geleceği Söylendi

Battlefield V’e 6 Yeni Haritanın Geleceği Söylendi

DICE, Battlefield V’e gelecek olan altı yeni haritanın ilk izlenimlerini sundu. Haritalar bu aydan itibaren 4. Kısım: Defying The Odds aktüellemesiyle beraber gelecek. Yeni haritalar; Fransa, Yunanistan ve Norveç’te geçecek. 5. Kısım: Awakening The Giant ile beraber oyuncular Pasifik’e geçiş yapacaklar. Yayınlanan fragmanı alttan izleyebilirsiniz.

4. Kısım ile beraber oyuncular daha yakın ve şahsi çatışmalar içine girecekler fakat bundan evvel 27 Haziran’da Al Sundan çölüne gidecekler. DICE, bu haritanın muazzam ebatta olacağını söylüyor başka bir deyişle tanklar kovalarken siper bulmaya hazır olabilirsiniz. Bunun ardından savaş Yunanistan dağlarına taşınacak.

Ağustos ayında iki yeni harita gelecek ve ikisi de yakın çatışmalar kapsayacak. Norveç’in Lofoten adasında yer alan haritada fazla bina bulunmayacak. Provence haritasında ise caddeler arasındaki binalarda bol tuzaklı oyunlar oynanacak.

Ekim ayında işler daha ürkütücü bir hâle gelecek. Oyuncular yeraltına kısılacaklar ve tünellerde birbirleriyle çatışacaklar.