Batman’in Sesi Olarak Öğrenilen Kevin Conroy, Bruce Wayne’i Oynayacak

Batman’in Sesi Olarak Öğrenilen Kevin Conroy, Bruce Wayne’i Oynayacak

Kevin Conroy, İngilizce konuşulan her yerde müzakeresiz biçimde Batman’in sesidir. İlk olarak Batman: The Animated Series isimli üretimde Bruce Wayne/Batman’i oynayan oyuncu, daha sonra filmlerde de gördüğümüz Bruce Wayne ile Batman’in değişik biçimlerde konuşması konseptinin de mucididir. Kendisi Batman: The Animated Series, The new Batman Adventures, Batman Beyond Yaşlı Bruce Wayne olarak, Justice League ve Justice League Unlimited’da ve pek çok reyin ve animasyon filmde de şahsiyeti seslendirdi. 

kevin-conroy-batman

CW, DC çizgi romanlarındaki en ehemmiyetli öykülerden biri kabul edilen Crisis on Infinite Earths’ü Arrowverse isimli dizi âleminde anlatmaya hazırlanıyor. Mevzuyla alakalı olarak bir söyleme yapan CW yetkilileri, hayranların yoğun baskısına karşı koyamadı ve Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin yaz aktifliğinde yaptığı söyleme ile Kevin Conroy’un ihtiyar Burce Wayne’i canlandıracağına söyledi. 

Seride Black Lightning şahsiyetleri de yer alacak. Ayrıca oyuncu kadrosuna göre Brandon Routh’u Süperman olarak görebiliriz. Burt Ward’ı da CW ekranlarında göreceğiz. Kendisi Robin olarak da öğreniliyor. 

Crisis on Infinite Earths, bu sezon CW’de yayınlanacak olan DC dizilerini kasıp kavuracağa benziyor.