Apple, iOS 13 Duvar Kağıdı Kutusunu Yayınladı

Apple, iOS 13 Duvar Kağıdı Kutusunu Yayınladı

Apple, geçtiğimiz hafta yeni işletim sisteminin ilanını fotoğrafı olarak WWDC 2019 faalliklerinde yaptı. Apple kullanıcılarının pek çok yenilikle tanışacağı iOS 13, önümüzdeki aylarda kullanıcıların hizmetine sunulacak olsa da şu an için geliştirici hesabı olan Apple kullanıcıları, iPhone’larına iOS 13’ün beta versiyonunu yükleyip, bu işletim sisteminin özelliklerini ilk kere tecrübeleyen şahıslar arasına girebiliyorlar. iOS 13 Beta’nın kullanılmaya başlamasıyla beraber geliştirici hesabına sahip olan kullanıcılar, iOS 13 ile beraber Apple kullanıcılarını bekleyen yeni duvar kağıdı alternatiflerini paylaştılar. Bizde o duvar kağıtlarını sizler için derledik.

iOS 13’ün duyurulmasıyla beraber Apple kullanıcıları en çok, ‘Karanlık Mod’ özelliği hakkında konuşmuşlardı. Apple, duvar kağıtlarını da Karanlık Mod’a geçimli olarak oluşturmuş gidişatta. Şayet yukarıyada bulunan duvar kağıdını orijinal çözünürlüğünde indirmek isterseniz buradan, karanlık mod için oluşturulmuş olan versiyonunu yüksek çözünürklü olarak indirmek isterseniz de buradan erişebilirsiniz. 

Apple’ın iOS 13 ile beraber getireceği bir değişik duvar kağıdı da bu. Mavi tonlarını beğenenlerin seçim edebileceği bu duvar kağıdını orijinal çözünürlüklü ve basmakalıp versiyon için indirmek isterseniz buraya, Karanlık Mod için oluşturulmuş olan versiyonunu indirmek isterseniz de buraya tıklamanız gerekiyor.

Daha sıcak tonları beğenen takipçilerimizin seçim edebileceği bir değişik duvar kağıdı modeli de turuncu, kırmızı ve mor renklerin ön tasarıya çıktığı bu duvar kağıdı. Şayet bu duvar kağıdını kullanmak isterseniz basmakalıp versiyonu buradan, Karanlık Mod versiyonunu da buradan indirebilirsiniz.

Daha koyu renkleri beğenen takipçilerimizse seçimlerini bu duvar kağıdından yana yapabilirler. Bu duvar kağıdının da basmakalıp versiyonu yüksek çözünürlükte buradan, Karanlık Mod versiyonunu da buradan indirebilirler.

3208 X 3208 piksel çözünürlüğüne sahip olan bu duvar kağıtlarını, Apple aygıtlarınızda, bilgisayarlarınızda ve hatta Android işletim sistemine sahip olan uslu telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Anekdot: Görsellerin her biri vasati olarak 2.5 megabyte ebadındadır.