Apple, 2019’da iPhone’lara En Çok İndirilen Uygulamaları Söyledi

Apple, 2019’da iPhone’lara En Çok İndirilen Uygulamaları Söyledi

Apple’ın uygulama ve reyin dünyasını ne kadar önem verdiğini, özellike 2019 süresince yaptığı yenilikler ile daha görmüş olduk. Artık iPhone gibi uslu telefonların sattıran faktörler yalnızca teknik özellikler değil. Apple’da sektördeki tek kapalı işletim sistemi olan iOS’un sahibi olduğu için, mobil dünyaya özel yeni tasarılar yaptı.

Misalin oyunlar için fiyatlı azalık gerektiren Apple Arcade, diziler ve filmler için Apple TV+ gibi ekosistemleri bu sene yaşama geçirdi. E hal böyle olunca senenin en iyileri ve en popülerleri, çok daha merak edilir oldu. Apple’ın tertip ettiği mükâfat merasimiyle duyurduğu senenin en iyi reyin ve uygulamalarına buradan erişebilirsiniz. Gelin şimdi 2019’da en çok indirilen 20 fiyatlı ve 20 fiyatsız iOS uygulamasına bakalım. Ayrıca 2019’un en çok indirilen iOS oyunlarına da göz atabilirsiniz.

facetune

2019’da en çok indirilen, başka bir deyişle en popüler fiyatlı iOS uygulamaları:

Facetune 26,99 TL – Kamera  DSLR Camera 2,99 TL – Kamera  Harika Haftalar 26,99 TL – Çocuk gelişimi Rasyonel 1,99 TL – İmtihana hazırlık Glitche 1,99 TL – Resim ve Video  Beden Geliştirme Plus 2,99 TL – Spor  Forest – Stay Focused 12,99 TL – Üretkenlik TouchRetouch 12,99 TL – Resim ve Video MotionX GPS 12,99 TL – Navigasyon kirakira+ 6,99 TL – Resim ve Video Color Splash 2,99 TL – Resim ve Video MilGPS 79,99 TL – Navigasyon CamScanner+ 1,99 TL – Belge tarama My Contacts Backup Pro 12,99 TL – Üretkenlik Colorful Black 1,99 – Resim ve Video Dalgona 6,99 TL – Resim ve Video Distressed FX 1,99 TL – Resim ve Video Badoo Premium 19,99 TL – Sohbet, dostluk TeamSpeak 3 6,99 TL – Sosyal ağ Redroid 90s 6,99 TL – Resim ve Video

iOS kullanıcıları, bu sene özellikle kamera, resim ve video uygulamalarına aşırısıyla para tüketmişe benziyorlar. Bunun dışında navigasyon ve üretkenlik uygulamaları dikkat sürüklüyor.

faceapp

2019’da en çok indirilen, başka bir deyişle en popüler fiyatsız iOS uygulamaları:

FaceApp – Resim ve Kamera Trendyol – Alışveriş Instagram – Sosyal ağ TikTok – Sosyal ağ WhatsApp – İletileşme YouTube – Sosyal ağ, video Netflix – Dizi ve film letgo – İkinci alışveriş Google Haritalar – Navigasyon Spotify – Müzik Dolap – Alışveriş N11 – Alışveriş Facebook – Sosyal ağ e-Devlet – Yurttaşlık Messenger – Sosyal ağ, iletileşme Türk Telekom Online Harekâtlar – Cerrah Ziraat Mobil – Bankacılık Vodafone Yanımda – Cerrah Sahininden.com – Alışveriş Twitter – Sosyal ağ

iOS kullanıcılarının sene süresince en çok indirdikleri uygulamaların ise genellikle sosyal ağ olması dikkat çekici. Ayrıca Türkiye özelinde, mobil alışveriş uygulamalarının da giderek daha fazla insana eriştiğini görüyoruz. Ek olarak Netflix ve YouTube, fiyatlı ve fiyatsız video içerik yayıncılığı kategorisinde peşpeşe listede yer alıyorlar.

Apple’ın 2019’a özel en iyiler ve en popüler olanlar listelerini aktarmaya devam edeceğiz. Ayrıca her hafta kısa zamanlığına fiyatsız olarak sunulan uygulama kampanyalarından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.