Apex Legends, En Az 10 Sene Daha Gündemden Düşmeyecek

Apex Legends, En Az 10 Sene Daha Gündemden Düşmeyecek
PUBG’nin ve Fortnite’ın yeni rakibi Apex Legends, reyin dünyasında deli bir akım başlattı.

Çok kısa bir vakit evvel 4 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülen Apex Legends, fiyatsız bir Battle Royale oyunu olmasıyla oyuncuların alakasını çekti. Fiyatsız olmasının yanında P2W para ödeyerek üstünlük sağlamak kapsamayan reyin, ilk 72 saatinde Twitch üzerinde ilk sırada yer almayı ve 10 milyondan fazla oyuncuya erişmeyi muvaffak oldu.

Oyuncuların heyecanlanmasını ve geri bildirimlere göre bu coşkunun boş çıkmamasını sağlayan Apex Legends oyununun geliştiricisi, Amerika Birleşik Devletleri merkezli video reyin işletmesi Electronic Arts’ın EA’in altında çalışan reyin üretimcisi Respawn Entertainment; Apex Legends’in en az 10 sene daha sektördeki kontrolünü gözetecek bir reyin olacağını iddia ediyor.

Fortnite ve PUBG’nin hâlihazırda en büyük rakibi olan Apex Legends, optimizasyon mevzusunda bir meseleyi olmamasıyla PUBG’nin anında önüne geçiyor. Apex Legends’in üretimcileri her ne kadar oyunlarının 10 sene daha gündemde olacağını söylese de hakikat kararı oyuncular verecek. Şimdilik oldukça pozitif açıklanan oyunu siz de fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

Yeni ve galibiyetli Battle Royale oyunu Apex Legends’i Origin ile indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : https://gamerant.com/apex-legends-10-year-game/