Ancestors: The Humankind Odyssey, PlayStation 4 İçin Yayınlandı

Ancestors: The Humankind Odyssey, PlayStation 4 İçin Yayınlandı

Günümüzden 10 milyon sene evveline gidebildiğimiz bir yaşamda kalma oyunu düşünün. İşte Panache Digital Games tarafından geliştirilen ve 27 Ağustos 2019’da Private Division tarafından dağıtılan Ancestors: The Humankind Odyssey, bu temaları mükemmel grafikler ve oynanışla birleştiriyor.

Reyin ilk çıktığında sadece PC platformuna çıkmıştı. Dolayısıyla oyunu merakla bekleyen PlayStation ve Xbox One oyuncuları, bu oyunu beklemeye başlamışlardı. İşte bugün, bütün de geliştiricilerin söz verdiği gibi Ancestors: The Humankind Odyssey, PS4 platformunda satışa sunuldu.

10 milyon sene evveline bir yolculuk:

Ancestors: The Humankind Odyssey playstation

Reyin, sizi günümüzden 10 milyon sene evveline götürerek yaşamda kalmaya ve kabilenizi geliştirmeye çalışacağınız bir dünyaya yolluyor. Bu sarih dünyada keşfediyor ve evriliyorsunuz. Bulunduğunuz kabile de sizinle beraber bu evreleri takip ediyor.

Oyunun grafik mevzusuna gelince; grafiklere dikkat edenlerin oyuna hayran olmaması muhtemel değil. Ancestors: The Humankind Odyssey, sahip olduğu grafiklerle oyuncuyu gerçekten mest ediyor ve oyunun çekiciliğini bir tık daha üst seviyeye taşıyor.

Ancestors: The Humankind Odyssey’nin oynanışının değişik hiçbir oyuna benzemediğinden emin olabilirsiniz. Reyin süresince bulunduğunuz riskli dünyada kendi yolunuzu çiziyorsunuz. Ayrıca oyunda duyu, akıl, bağlantı ve motrisite olmak üzere dört esas sistem bulunuyor.

Ancestors: The Humankind Odyssey playstation

Bu dört esas sistem; sizin bulgularınızı desteklemenize, klanınızı ve cinsinizi jenerasyonlar süresince geliştirebilmenize imkân sağlıyor. Geliştiricilerin emelleri ise kendinizi oyunun içinde kaybetmenizi ve içgüdülerinizin kılavuz olmasını sağlamak.

Ancestors: The Humankind Odyssey, bir zamanların efsanesi Prince of Persia ve günümüzde hâlâ ününü gözeten Assasin’s Creed’in arttaki adın yer aldığı takım tarafından geliştirildi. Oyunu PlayStation platformunuz için bekleyenlerdenseniz, bu irtibata giderek oyunun PS Store sayfasına erişebilirsiniz. Ancestors: The Humankind Odyssey, 39.99 dolarlık 231 TL maliyet yaftasına sahip. PS Store’un Türkiye’de reyin için hâlâ ön sipariş sayfası sunduğunu da belirtelim.