Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu’ndan skandal Sıla-Ahmet Kural yazısı…

Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu'ndan skandal Sıla-Ahmet Kural yazısı...

TÜRKİYE günlerdir Ahmet Kural’ın sevgilisi Sıla’yı hırpalamasını konuşuyor. Skandal vakayla alakalı Akit gazetesi yazarı Yavuz Bahadıroğlu’ndan skandal bir yazı geldi. Şarkıcı Sıla’yı arayan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a tepki gösteren Bahadıroğlu, Sıla’yı hırpalayan kocası değilse ‘ne haliniz varsa görün’ deyip telefonu kapatması gerektiğini iddia etti

‘KOCANIZ MI VURDU’ DİYE SORARDIM… Aile Bakanı Selçuk’a nasıl bir telefon görüşmesi yapması gerektiğini öğretmeye kalkan Yavuz Bahadıroğlu, şu skandal ifadeleri kullandı: “Ben olsam öncelikle; ‘Kocanız mı vurdu’ diye sorardım. Zira Aile Bakanı’nın sorması gereken sualin ‘aile’ ile ilişkili olması lâzım…”

KOCASI DEĞİL SEVGİLİSİ İSE… ‘Kocam değil, erkek dostum vurdu’ dediği anda da, ‘Ne haliniz varsa görün!’ deyiverir, telefonu suratına kapatırdım! Tüm ataklara karşın, Türkiye’nin en eforlu müesseseyi hâlâ ailedir. Aile Bakanlığı, aile yapısını tarumar etmek isteyenlere yardım için değil, yapıyı gözetmek için kurulmuştur.”

Atatürk’e hakarete skandal korunma: ‘Oh olsun!’

Bahadıroğlu’nun programı o laflardan sonra iptal oldu

 

Bir cevap yazın