Adı Yok Cismi Var: Samsung Galaxy S11’in Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Adı Yok Cismi Var: Samsung Galaxy S11'in Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Uslu telefon piyasası, yoluna aralıksız yeni modellerle devam ediyor. Çıkan amiral gemisi telefonların hemen ardından yeni telefonlarla alakalı rivayet haberleri gezmeye başlıyor. Bu rivayetlerden Samsung’un yeni jenerasyon S tezsi uslu telefonları da kısmetini aldı.

Temmuz ayının başlarında genişletilebilir ekranın tescil görselleri ortaya çıkmıştı. Ardından telefonun özelliklerinin de listelenmiş olması, telefon üzerinde hâlihazırda çalışıldığı anlamına geliyordu. Ayrıca Galaxy S11’in kamera sisteminin de gelişmiş olacağı düşünülüyor ancak bugün ortaya çıkan bilgiyse bunlardan daha değişik.

Galaxy S11’de yeni renk alternatifleri olacak:

Samsung Galaxy S10, renk seçenekleri

~Samsung Galaxy S10+ renk alternatifleri

Samsung Galaxy S11’in siyah, beyaz, pembe ya da mavi gibi her zamanki renklerle piyasaya sürülmesi oldukça mümkün. Ayrıca bunlar, Galaxy Note10’un da renk alternatifleri arasında bulunuyor ancak Galaxy S11’in renk alternatifleri arasında muhtemelen Auro Glow da yer alacak. Aygıtın depolama özelliklerinde en esas alternatif 128 GB olabilir ve maksimum 1 TB’a kadar çıkabilir. 1 TB’lık alternatif, yalnızca Plus modeli için de geçerli olabilir. Tüm bunlar ise oldukça mümkün zira Koreli teknoloji firmayı, 2019’un başlarında 1 TB’lık Universal Flash Storage bülteni yapmıştı.

Telefonun versiyonlarının Samsung Galaxy S11e, Galaxy S11 ve Galaxy S11+ S11 Plus olması bekleniyor. Samsung, ayrıca banal modellerinde arka tarafta üç kamera; tıpkı Galaxy Note 10+’ta olduğu gibi Plus modelinde ise dört kamera bulundurabilir.

Telefonda kullanılacak kamera sisteminin 64 MP ve 108 MP kıymetinde lensler, gelişmiş HDR, daha süratli otomatik odaklama ve Tetracell teknolojisine sahip olması bekleniyor. Ayrıca gelişmiş surat tasvire için Time-of-Flight ToF, mekânsal tarama ve portre çekimleri de bulunabilir. Natürel kameralarla alakalı daha değişik geliştirmeler de olabilir ancak o zamana kadar beklememiz gerekecek.