2004’deri Kalma World of Warcraft Dostlarınızı Bulabilmenizi Sağlayan Forum

2004’deri Kalma World of Warcraft Dostlarınızı Bulabilmenizi Sağlayan Forum

Seneler evvelinde World of Warcraft’ı çılgın gibi oynadıysanız büyük olasılık o zamandan iyi dostluklar edinmişsinizdir. Şayet şimdi o zamanda edindiğiniz dostlarınızı bulmak istiyorsanız, oyunun geliştiricisi Blizzard bunu asıllaştırabileceğiniz forumlar oluşturdu.

Firmanın bunu yapmasındaki emel, önümüzdeki zamanlarda piyasaya sürülecek World of Warcraft Classic’in oyuncu rakamını yükseltmek istemesinden kaynaklanıyor. 2004-2006 seneleri arasında beraber oynadığınız daha önceki World of Warcraft dostlarınızı bu forumlar sayesinde bulup tekerrür onlarla MMO RPG sevincini yaşayabilirsiniz.

Peki bu forumlar nasıl çalışıyor?

Daha Önceki World of Warcraft dostlarınızı bulmak istiyorsanız ilk olarak Classic Connections forumlarına gitmeniz gerekiyor.

Siteye girdikten sonra karşınıza dostunuzu bulmanıza takviyeci olacak bir alternatif ağacı beliriyor. Alternatiflerin arasında aradığınız şahsın Horde’a mı yoksa Alliance’a mı ait olduğu, hangi stil sunucuda oynadığı ve hangi haritada oynadığı bilgisini görebilirsiniz.

World of Warcraft

Ardından kişiliğinizin adını, ırkını, sınıfını, orijinal birliğinizin adını ve tekerrür oynamak istediğiniz oyuncuların ismini paylaşabileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

World of Warcraft Classic, 27 Ağustos 2019 tarihinde oyunculara sunulacak. Bu surattan dostlarınızı bulmak için seri etmenizi öneri ederiz.