14 Şubat hangi gün 2019 erkeğe değişik ne armağan alınır?

14 Şubat hangi gün 2019 erkeğe değişik ne armağan alınır?

14 Şubat 2019 senesinde ne zaman ve hangi güne denk geliyor araştırmaları şu günlerde arkasıydı. Aşk ve dolu romantizmin doruklarına kadar yaşandığı 14 Şubat 2019 senesinde perşembe gününe denk geliyor. 14 Şubat’a az bir zaman kala bayana ve erkeğe alınacak 14 şubat armağan fikirleri ve garip seçenek armağan teklifleri haberimizde…

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ NEDİR? 14 Şubat Sevgililer Günü’nün orijini, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına sabreder. 14 Şubat Sevgililer Günü Valentine adındaki bir din adamının ismine duyuru edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu nedenle bazı cemiyetlerde “Aziz Valentin Günü” olarak öğrenilir.

Valentine sözcüğü, Batı uygarlıklarında beğenilen birey veya sevgili anlamlarında da kullanılır. Valentine Romalı askerlerin evlenmesinin yasak olduğu yarıyıllarda; saklıca evlenmelerine destek ettiği için öldürülmüştür. Bu sebeple 14 Şubat Sevgililer Günü kutlanır. Madem kutlanıyor o zaman o armağanlar illa ki alınacak. Gelin 14 Şubat Sevgililer gününde bayanlara ne armağan alacağınıza şöyle bir göz atalım.

AKLINIZDA EVLENME ÖNERİYİ ETMEK İSTEYENLER; Öncelikle evlenme önerisinin olmazsa olmazı bir tek taş yüzük alın. Alırken de azıcık dikkatli davranın. Nitekim yaşamı süresince evlenme öneriyi beklediği için hemen her bayan tek taş pırlantaların ebatları, maliyetleri ve renk yelpazeleri hakkında geniş bilgiye sahiptir. Siz cebinizi düşünürken bir çuval inciri perişan etmeyin.

Konutluluk öneriyi için güzel ve hoş bir lokantada yer ayırtın. Hatta şayet aranızdaki samimiyet el veriyorsa lüks bir otelde bir oda da ayırtabilirsiniz. Mumlar, şarap, enfes yemekler, tatlılar ve armağanlar. Onun başını döndürmek için bunlar yeterli olacak diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Onu netlikle evinden alıp getirin. Hoş elbiseleriyle otobüse ya da taksiye yalnız başına binip gelmesini beklemeyin. Gece boyu ona hoş övgüler edin. Yüzüğü yemeğin 5. dakikasında vermeyin. Onunla evvel hoş bir gece geçirin. Ne kadar romantik olduğunuzu gösterin. Gecenin sonunda onu afallatarak evlenme önerisini yapın.

PIRLANTA HER ZAMAN İŞE VERİM: Sevgiliye alınabilecek en hoş armağandır minik bir pırlanta. Sevginizin bir ömür boyu süreceğine dair bir işaret olsa da bunu hoş sunmak gerekir. O sebeple konutluluk öneriyi için seçtiğiniz parfümden mekana kadar her şey ehemmiyetlidir. Bunları yapacak bütçeniz olmayabilir. Hiç ehemmiyetli değil! Bayanlar parayla değil sevgiyle hazırlanan sürprizlere bayılırlar. Kendi hazırlayacağız yemeklerle onu evinde bekleyebilir, iki bardak şarap koyabilir ve beğendiğiniz şarkı eşliğinde ona evlenme öneriyi edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey istemek.

Soğuk kış günlerinde sevgilinizin en çok lüzum dinlediği belki de ısınmaktır! Buğulu odalarda yapılan bin bir çeşit masajın ardından spa neşesine hiç kimse hayır diyemez. Siz de sevgilinize masaj sevinci armağan edebilirsiniz. Hafifleyerek geçirdiği bir günün ardından romantik bir yemekle günü noktalayabilirsiniz.

Şayet saat almayı düşünüyorsanız.. Öncelikle ilk yapmanız gereken şey sevgilinizin veya eşinizin stilini kafanızda oturtmak. Siz yalnızca rahatlığa önemsiyor olabilirsiniz, ancak bayanlar giysilerinden kunduralarına kadar her parça eşyasına uyacak aksesuarlardan beğenir. Sıradan giyim tarzını beğeniyor ise çelik kasalı ve desenli bir saat seçim edebilirsiniz. Böylece işe hayatında da her daim takabileceği bir armağan olacaktır. Sevgiliniz spor giymeyi hoşlanıyorsa, azıcık sıradan çizgiden uzaklaşmanızı öneririz. Spor giyinmeyi hoşlanan kadınlar renkli saatlerden sevecektir. Yaşamına azıcık renk katmaya hazır olun!

Bu sene sevgililer gününde bir farklılık yapın ve bir kutu çikolata gönderin! Bayanlara sevk edilecek meyve ve çikolata sepetlerinin renklerinin pembe, kırmızı gibi canlı tonlar olması ehemmiyetlidir. Kuşkusuz görünüme büyük önemseyen bayanlar meyvelerin tazeliğine de takılacaktır.

O PABUCU ALIN; bayanların en büyük isteklerinden biri kundura. Dolaşırken hoşlandığı, dilinden düşürmediği o pabucu ona armağan edebilirsiniz.

BEN BEĞENDİĞİM İÇİN PARAYA KIYARIM DİYENLERDENSENİZ; manevi kıymeti zati olan pahada da bedelli bir takıyla eşinizi şımartabilirsiniz.

HERKESİN ÇOK PARASI OLMAYABİLİR, böyle vaziyetlerde sevimli bir müzik kolisi sarılacağını bir dal olabilir. Talebe işi armağan sınıfında.

AŞKIN EN GÜÇ VE EN KALICI HALİ; Aşkın somutlaştırabilineceği en hoş gidişat, usunuza kazımak, hiç çıkmasın istediğiniz anların, fotoğraflanmış halleridir. Bir sıcak gülüşün, sarılmanın ya da ehemmiyetli bir anın fotoğraflandığı anları, bir de konutunuzun ya da sevgilinizin evinin en hoş köşesinde görmek istemez misiniz? Üstelik popart stilinde renklendirilerek, başka bir hava katılmış vaziyette. İşte bunun için hemen sitemizden, üçlü popart kare kanvas tablolarımızla tanışın. Puzzle biçiminde yapacağınız armağan sevgilinizi mutlu edebilir.

Şık bir armağan kolisi içerisinde kalpli kartlar üzerine yazılmış 100 adet birbirinden farklı romantik yıldönümü iletileri ile sevgilinizi çok özel sezdirebilirsiniz. Şayet yıldönümnüz yanaşıyorsa ve kız dostunuza unutamayacağı romantik bir armağanı kendi ellerinizle hazırlamak istiyorsanız bu noktada size bir teklifimiz var. Sevgilinize hazırlayacağınız özel bir armağan sepeti olsun, el üretimi bir armağan olsun içerisine ekstradan kalpli kartlardaki 100 adet Yıldönümü Kutlama Laflarından da koyarak armağanınızı daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.